Co jsou podlahy Floorify?

Floorify jsou rigidní (pevné) syntetické podlahy, které kombinují to nejlepší z mnoha oblastí: hřejivý pocit parketové podlahy a absolutně snadné používání. Floorify je tenká, tichá při nášlapu, hřejivá, vodě odolná a lze ji snadno pokládat na téměř každý podklad. Tyto podlahy jsou konstruovány ze 4 samostatných vrstev, které jsou spojeny v jeden celek.

První tři vrstvy tvoří po slisování kompaktní celek – Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

Jeho struktura je podobná klasické zámkové vinylové podlaze o tloušťce 4,5 milimetru s nášlapnou vrstvou o tloušťce 0,55 milimetru – pro odborníky třída 33. Ale tajemství spočívá v unikátním zvuk pohlcujícím a voděodolném jádru. Zámkový spoj jádra Floorify® Rigid Core je dvakrát pevnější než u 8 milimetrů silné laminátové podlahy a minimálně 4 krát pevnější než zámek běžné vinylové podlahy. Pokud si tuto podlahu jednou vyzkoušíte, je konec všem předsudkům o vinylové podlaze: Floorify lze pokládat tak snadno a rychle jako laminátovou podlahu na všechny typy povrchů. Dokonce i bez přípravy – ušetříte za drahé stěrky. Floorify®Rigid Core zůstane naprosto stabilní a nárazu vzdorné, dokonce i za extrémních okolností.

Mohu instalovat podlahu Floorify do koupelny?

Ano, Floorify je zcela syntetická a proto je mimořádně odolná vůči vlhkosti, což ji činí bezpečnou volbou pro vlhká místa, jako je Vaše koupelna (s výjimkou sauny, parní lázně, sprchy atd.). Kromě toho se Floorify okamžitě přizpůsobí okolní teplotě, což přináší příjemný a hřejivý pocit na dotek, a umožní Vám, že se s potěšením můžete po ní procházet bosou nohou.

Mohu instalovat podlahu Floorify v kuchyni?

Ano, díky své odolné a trvanlivé povrchové vrstvě je podlaha Floorify perfektním řešením pro intenzivně využívanou plochy jako jsou kuchyně. Jako důkaz její kvality pro Vaši podlahu Floorify získáváte 25 letou záruku.

100% odolná proti vodě
Floorify neobsahuje žádné dřevo a je vytvořena zcela ze syntetických materiálů, což znamená, že je tato podlaha 100% odolná proti vodě. To tedy znamená, že je Vaše podlaha vhodná pro vlhká místa a můžete ji bez problémů čistit vodou.

Snadno se udržuje, snadno si ji zamilujete
Jedna z věcí, která se Vám bude u Vaší podlahy Floorify líbit nejvíce, je snadné čištění. Díky uzavřenému povrchu, inovativní technologii proti nežádoucím skvrnám a mimořádně silné nášlapné vrstvě, jsou podlahy Floorify také velice trvanlivé a nabízejí vynikající ochranu proti vodě a chemickým látkám v domácnosti.

Výjimečná odolnost vůči nárazu
Díky vysoké hustotě pevného jádra Floorify®Rigid Core nezanechají na podlaze těžké, padající předměty žádné stopy. Dokonce dlouhodobé působení těžkých předmětů nezanechá žádné rýhy. To je velký rozdíl oproti klasické zámkové vinylové podlaze, kde těžký lokální tlak po delší dobu zanechává trvalé stopy v poddajných dílcích.

Mohu použít Floorify v kombinaci s podlahovým topením nebo chlazením?

Ano, podlahy Floorify jsou velmi tenké a jsou spolu s podložkou Floorify Comfort Underlay dokonalé pro použití v kombinaci s podlahovým topením, používajícím horkou vodu nebo elektřinu, instalovaným v mazanině. Zajistěte, aby teplota na povrchu Vaší podlahy nepřekročila 27°C a vždy použijte doporučenou podložku Floorify Comfort Underlay.

Důležité upozornění: vždy dodržujte konkrétní předpisy pro podlahové topení a požádejte Vašeho distributora o podrobnější pokyny.