KRÁSNÁ A JEDNODUCHÁ VINYLOVÁ PODLAHA

Teplé barvy, autentické fáze a jedinečný vzhled dřeva dodávají Vaší podlaze Floorify ten přirozený vzhled a dojem, který je tak atraktivní. Výjimečný charakter dřeva vyniká v mnoha detailech: jemný lesk olejem napuštěných parketových podlah, decentní opracování hran a povrchová struktura, která je vždy hřejivá a měkká na dotek. Každý dílec je opatřen dokonalou povrchovou úpravou. Neboť opravdová krása spočívá v detailech.
 

STYLOVĚ ČISTÁ DO POSLEDNÍHO DETAILU

Podlahy, které jsou inspirovány drobnými detaily, chytrým designem a krásnými strukturami dřeva, které se dokonale hodí k Vašemu životnímu stylu. Každý dílec je výsledkem hledání konečné rovnováhy mezi charakterem, barvou, leskem a povrchovou úpravou.
 

VĚTŠÍ ZNAMENÁ LEPŠÍ

Využijte Váš prostor na maximum a zvětšete svůj domov. S podlahou Floorify učiníte vědomou volbu pro XL dílce: delší a širší než všechny standardní pro dosažení optimálního prožitku z povrchu.

Zdánlivě nekonečné vizuální linie zvětšují pokoje. Tímto způsobem získá každý pokoj svůj vlastní charakter, zatímco decentní fáze zvýší autentický efekt dřevěných dílců.