SILNÁ

NEJSILNĚJŠÍ DOMOV

Zábava je podstatou života. A občasné nehody jsou jeho součástí. Právě proto jsou naše podlahy odolné vůči nárazu, poškrabání a nežádoucímu zbarvení. Obsahují mimořádně silnou ochrannou, inovativní horní vrstvu s technologií proti skvrnám a unikátní Floorify® Rigid Core jako stabilní, pevné a silné jádro.

Proč? Protože hry s židlemi by měly být zábavné. Protože jako rodiče se nemusíte obávat, že se děti hrají. Protože nehoda v kuchyni není katastrofou.


Expanze u běžného vinylu (stříškování)


Expanze u rigidního vinylu

 

SKUTEČNĚ PEVNÉ PODLAHOVÉ DÍLCE

  • U tradičních zámkových vinylových podlah jsou podlahové dílce velmi pružné. Jakmile se zahřejí, například přímým slunečním zářením, dokonce vysloveně „změknou“ a také se roztáhnou. Rovněž ztratí vnitřní pevnost (tuhost), která brání tomu, aby se dílce navzájem vytlačovaly ven. Výsledek: tato podlaha se roztahuje v nejslabším místě a vytlačuje hrany dílců nahoru – stříškuje. 
  • Podlahové dílce Floorify jsou pevnější, než parkety nebo velmi kvalitní laminátové podlahy. Když se roztahují, chovají se stejně jako parkety nebo laminátové podlahy: jednotlivé podlahové dílce jsou dostatečně tuhé, aby tlačily na sousední panely, aby se celá podlaha roztahovala do svých dilatačních spár. V každém případě se dílce Floorify skutečně roztahují pouze minimálně díky své mimořádné rozměrové stabilitě. To je důvod, proč je dilatační spára kolem celé podlahy o tloušťce pouze 5mm dostatečná. Plovoucí pokládka bez dilatace je díky neobvyklé stabilitě Floorify možná až do rozměru místnosti 20 x 20 m!
  • Podlahy Floorify mají příkladnou odolnost proti vysokým teplotám až 80°C – můžete je mít bez problémů v prosluněných zimních zahradách, žádné riziko spárování a stříškování jak je obvyklé u běžných vinylových dílců. Podlaha Floorify je velmi vhodná pro podlahové topení i chlazení.

 

MIMOŘÁDNÁ ODOLNOST PROTI NÁRAZU

Díky vysoké hustotě jádra Floorify® Rigid Core a kvalitní podložce Floorify Comfort Underlay, je Vaše podlaha Floorify mimořádně odolná proti nárazu. Velká výhoda vůči parketovým podlahám; těžké, padající předměty nezanechají na Floorify žádné stopy. Dokonce ani dlouhodobé otisky těžkého nábytku nezpůsobují protlaky na povrchu podlahy. To je rozdíl proti klasickým tradičním zámkovým vinylovým podlahám, kde velké zatížení vede k trvalým otiskům.


Slabé zámky při roztahování běžných měkkých vinylových dílců


Slabé zámky při smršťování běžných měkkých vinylových dílců


Silný zámek při smršťování a roztahování rigidních vinylů

 

NEJPEVNĚJŠÍ ZÁMKOVÉ SPOJENÍ

Díky unikátnímu jádru Floorify® Rigid Core a mimořádně robustnímu zámkovému systému je zámkové spojení Floorify až dvakrát pevnější než u 8mm silné laminátové podlahy a až 4 krát pevnější než u tradiční zámkové vinylové podlahy. Nehrozí nebezpečí vzniku spár, smrští-li se podlaha po slunečném dni. Také v případě lokálních zářezů se nemusíte obávat poškození zámkového spojení s následnými výškovými přesahy. Oslavy s tancem a vysoké podpatky nepředstavují pro tuto podlahu žádné problémy!

 

MIMOŘÁDNĚ ODOLNÁ VŮČI NEŽÁDOUCÍMU ZBARVENÍ

Tato inovativní technologie Floorify odolná vůči nežádoucímu zbarvení znamená, že skvrny nemohou prosáknout do povrchové vrstvy. Většinu skvrn lze jednoduše odstranit suchým hadříkem. Trvalé skvrny mohou být snadno odstraněny acetonem. A na podlaze nezůstanou žádné stopy!

 

HYGIENICKÁ

Podlaha Floorify neobsahuje žádné škodlivé ortoftaláty (DINP) a je v té nejlepší možné emisní kategorii A+

VODOODOLNÁ

JAKO RYBA VE VODĚ

Podlahy Floorify jsou odolné proti vodě. Nejen zčásti, ale úplně. Váš obývací pokoj, koupelna a ložnice mohou naprosto splynout: Floorify je doma všude. Snadné použití a všestrannost získáte zdarma. Jak spršku vody ze sprchy tak i rozlitý gin a tonik.


Nevodovzdorné jádro (např. vinyl nalisovaný na HDF): Bobtnání díky vnikající vodě


Vodovzdorná konstrukce rigidního vinylu

ZCELA ODOLNÁ PROTI VODĚ VČETNĚ JÁDRA

Floorify je vyrobena ze 100% vysoce kvalitního syntetického materiálu. Na rozdíl od výrobků na základě dřevních vláken (parkety, laminát) Floorify nebude bobtnat, když přijde do styku s vodou. Absolutně žádné riziko zvednutých hran nebo předčasného opotřebení.

POHODLNÁ

TAK POHODLNÁ, ŽE NEBUDETE MÍT SLOV

Vneste do Vašeho domova život díky lidem a hudbě a objevte vrchol pohodlí Vaší podlahy. Skvělá kombinace zvuk pohlcující podlahy Floorify a podložky Comfort vytváří nádherně měkkou podlahu a akustickou vrstvu.

Výsledek? Hřejivá podlaha, kde se vždy cítíte příjemně a která pohlcuje více než 20 dB. Takže si můžete vychutnat každý okamžik klidu a ticha, a to i tehdy když kostky a závodní auta létají v dětském pokoji.

VELMI TICHÁ

Vaše podlaha Floorify pohlcuje zvuk. Na rozdíl od laminátové podlahy, která může vytvářet dunivé účinky a odrážet zvuky v důsledku svého vysokého povrchového napětí. Žádné problémy s nepříjemným klapavým zvukem u podlahy Floorify!

HŘEJIVÁ

Stejně jako opravdové dřevo se i podlahy Floorify velmi rychle přizpůsobují okolní teplotě. Díky tomu vyzařují příjemné teplo a zvou Vás, abyste se po nich prošli bosou nohou. Nebudou vás studit chodidla jako u keramických dlaždiček nebo laminátové podlahy, když ráno vstanete z postele nebo vyjdete ze sprchy!

</div”>